Kontakt

Mobile Traffic Data Sp. z o.o.
61-693 Poznań, ul. Drużbickiego 11
biuro@exek.pl
+48 61 657 04 97

Napisz do nas...

Mogą Państwo skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie przynajmniej adresu e-mail lub numeru telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanycg w formularzu w celu przesłania oferty lub kontaktu w jej sprawie.

Mobile Traffic Data

Spółka Mobile Traffic DATA tworzy i rozwija innowacyjne technologie informatyczne. W 2007r. jako pierwsi w Polsce udostępniliśmy użytkownikom usługę płatności za faktyczny czas postoju w strefach parkowania za pomocą telefonu komórkowego. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firma Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. pozostaje liderem w branży płatności za pomocą telefonów komórkowych. Oprócz aplikacji moBiLET oraz pakietu oprogramowania EXEK, w naszej ofercie jest również system zarządzania dostępem pojazdów ParkField.

Doświadczenie we współpracy z administracją samorządową, zarządcami dróg oraz operatorami parkingów na rynku polskim oraz niemieckim pozwala nam nieustannie rozwijać nasze produkty. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym doradcą, który pozwoli dobrać ofertę odpowiednią dla Państwa potrzeb.